Ekin Koleji | İdarecilerimiz

EKİN KOLEJİ İDARECİLERİMİZ

Genel Müdür | Head Principal

David Çağan
David ÇAĞAN

1971 Almanya Giessen Şehrinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antakya’da tamamladı. İktisat, mimarlık, felsefe ve tarih lisans derecelerine sahiptir. Türkçe, Almanca, İngilizce, Arapça ve Süryanice dillerine hakimdir. 1996’da beri Özel Eğitim ve Öğretim alanında çalışmaktadır. Ekin Eğitim Kurumlarının Kurucu temsilcisidir.


Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü | High School Principal

Ali Ünal
Ali ÜNAL

1973 Antakya doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünü 1994 yılında bitirdi. 3 yıl Adana’da özel bir okulda, 3 yıl İskenderun’da özel bir dershanede çalıştıktan sonra Ekin Ailesine 2000 yılında Matematik Öğretmeni olarak katıldı. 2001 yılında Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Ünal halen Matematik Öğretmenliği görevini aktif olarak sürdürmektedir.


Ortaokul Müdürü | Middle School Principal

Yaşar AKKAYA
Yaşar AKKAYA

1990 Antakya doğumludur. Temel eğitimini Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulunda aldı. Antakya Lisesinde okurken Ekin Dershanelerinden üniversite sınavına hazırlık kursu alarak 2010 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümüne yerleşti. 24 Şubat 2014’te yüksek başarı ile 3,5 yılda mezun oldu. Hasan Kalyoncu Üniversitesinde Kariyer planlama ve eğitim üzerine yüksek lisans yaptı. Özel okullarda 3 yıl rehber öğretmenliği ve 2 yıl müdür yardımcılığı yaptı. 16 Temmuz 2019 Tarihinden bu yana Ekin Koleji Koçören Kampüsünde Ortaokul Müdürü olarak çalışmaktadır.


İlkokul Müdürü | Primary School Principal

Fatma Horoz
Fatma HOROZ

1973 Aydın doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Aydın’da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji mezunu oldu. Milli Eğitim Bakanlığında 3 yıl çalıştıktan sonra 1998’de Ekin Dershanesinin kuruluşunda ‘’Kurucu Öğretmen’’ olarak yer aldı. Halen Ekin Eğitim Kurumlarında Yönetim Kurulu Üyesi,Rehberlik zümre başkanı olarak görevini aktif bir şekilde sürdürmektedir.