Ekin Koleji | Kurumsal Bilgiler

EKİN KOLEJİ YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı

David Çağan
David ÇAĞAN

1971 Almanya Giessen Şehrinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antakya’da tamamladı. İktisat, mimarlık, felsefe ve tarih lisans derecelerine sahiptir. Türkçe, Almanca, İngilizce, Arapça ve Süryanice dillerine hakimdir. 1996’da beri Özel Eğitim ve Öğretim alanında çalışmaktadır. Ekin Eğitim Kurumlarının Kurucu temsilcisidir.


Yönetim Kurulu Üyesi

Niyazi Şah
Niyazi ŞAH

1967 Samandağ doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünden 1992 yılında mezun oldu. MEB’ te 3 yıl, özel dershanelerde 3 yıl matematik öğretmenliği yaptı.1998 yılında Ekin Dershanesinin kuruluşunda “ kurucu öğretmen’’ olarak yer aldı. Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte halen geometri öğretmenliği görevine devam etmektedir.


Yönetim Kurulu Üyesi

Mehmet KARASU

1971 Samandağ doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Hatay’da tamamladı. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Felsefe Grubu Öğretmenliğinden 1994’te mezun oldu. Milli Eğitim Bakanlığı’nda 4 yıl çalıştıktan sonra özel bir dershanede Felsefe Grubu Öğretmeni ve Rehber Öğretmen olarak 1 yıl çalıştı.1998’de Ekin Dershanesi‘nin kuruluşunda “Kurucu Öğretmen” olarak yer aldı. Halen Ekin Eğitim Kurumlarında Yönetim Kurulu Üyesi, Felsefe Öğretmeni ve Rehber Öğretmen olarak aktif görevini sürdürmektedir.


Yönetim Kurulu Üyesi

Hüseyin Şengüder
Hüseyin ŞENGÜDER

1966 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünden 1989 yılında mezun oldu. MEB’ te 9 yıl matematik öğretmenliği yaptı.1998 yılında Ekin Dershanesi’nin kuruluşunda “ kurucu öğretmen’’ olarak yer aldı. Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte halen matematik öğretmenliği görevini sürdürmektedir.


Yönetim Kurulu Üyesi

Fatma Horoz
Fatma HOROZ

1973 Aydın doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Aydın’da tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji mezunu oldu. Milli Eğitim Bakanlığında 3 yıl çalıştıktan sonra 1998’de Ekin Dershanesinin kuruluşunda ‘’Kurucu Öğretmen’’ olarak yer aldı. Halen Ekin Eğitim Kurumlarında Yönetim Kurulu Üyesi,Rehberlik zümre başkanı olarak görevini aktif bir şekilde sürdürmektedir.


Yönetim Kurulu Üyesi

Ali Ünal
Ali ÜNAL

1973 Antakya doğumlu. Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünü 1994 yılında bitirdi. 3 yıl Adana’da özel bir okulda, 3 yıl İskenderun’da özel bir dershanede çalıştıktan sonra Ekin Ailesine 2000 yılında Matematik Öğretmeni olarak katıldı. 2001 yılında Yönetim Kurulu Üyesi olan Ali Ünal halen Matematik Öğretmenliği görevini aktif olarak sürdürmektedir.


Yönetim Kurulu Üyesi

Yıldız Kuzu
Yıldız KUZU

1973 yılında Hatay'ın Samandağ ilçesinde doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini aynı ilçede tamamladı. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliğinden mezun olunca Ankara ve Kırşehir'de öğretmenlik yaptı. 2001 yılında Coğrafya Bölüm Başkanı olarak Ekin Eğitim Kurumlarına geldi. Halen Yönetim Kurulu Üyesi ve öğretmen olarak görevini sürdürmektedir.